Minibager MPT-72-800-S-A Start ®
  • Výrobce: EKIPLUS Francie
  • Kód výrobku: MPT-72-800-S-A Start ® 2023
  • Dostupnost: dostupné
189 113Kč 198 338Kč Cena bez DPH: 153 750Kč
Súčasťou dodávky je : Lyžica 30 cm, doprava a vykládka zdarma v celej Slovenskej republike
Technické údaje :
Výrobca: SAS EKI Plus Francúzsko
Typ: Minirýpadlo
Model: MPT-72-800-S-A 2023
Krajina pôvodu : EÚ – Francúzsko
Základná hmotnosť: 410 Kg ( bez náplní, lyžíc, protizávaží )
Šírka: 720 mm
Dĺžka: 2 500 mm
Pracovný uhol 357° + mimoos ramena +/- 55° (mimoosé kopanie - natáčanie hydraulicky)
Maximálna výška pod uzavretou lyžicou: 1 600 mm
Maximálna hĺbka výkopu (bez rychloupínáku a bez teleskopického ramena) : 950 mm
Maximálna hĺbka výkopu (s rychloupíncou hlavou a bez teleskopického ramena) : 1 150 mm
Dosah ramena/max. výška : 1 700 mm
Dĺžka rozloženého ramena 1 800 mm
Trhacia sila: 8 kN ( najväčší trhačí výkon medzi minibagrami do 0,8 tony )
Motor: 6,5 EXALIBUR s elektrickým štatérom
( autorizované servisné stredisko amerického výrobcu motorov KOHLER priamo v SR )
Typ: Jedno valec, 4-taktný
Výkon: 4,4 kW /6,5 HP
Objem: 196 cc
Spotreba (100% zaťaženie): 1,9l/h /Priemerná spotreba: 0,9 l/h
Objem palivovej nádrže: 3,6 l
Vzduchom chladený motor
Palivo: Benzín bezolovnatý BE95
Emisie hluku v 1m /na mieste obsluhy 80dB(A) /83dB(A)
Hydraulický systém
Hydraulické čerpadlo:  3,2 cc zubové čerpadlo
Prevádzkový tlak: 165 bar