Mulčovač DELEKS LINCE-140
  • Výrobce: DELEKS Itálie
  • Kód výrobku: Shredder LINCE-140
  • Dostupnost: dostupné
34 583Kč Cena bez DPH: 34 583Kč
Dostupné možnosti
ize:16px;">popis
LINCE-140 Mulčovač s kladivami pre kompaktné traktory Kubota, Yanmar…
Vyrobené v Taliansku
Hmotnosť: 155kg - Pre traktory 20-45 HP - 140cm Šírka rezu.
Pto hriadeľ CE s súčasťou strižnej skrutky.
PREHĽAD
PRÍNOSY A VLASTNOSTI
    LOMBARDA INGRANAGGI Srl Prevodovka s voľnobežkou (Made in Italy) s 3 ročnou zárukou.
    330g tepelne kované kladivá na drvenie vegetácie do hrúbky 2,0-3,0 cm.
    3 vysoko odolné ozubené remene a externý napínač pásu.
    Elektronicky vyvážený rotor.
    Nastaviteľná valčeková jednotka a bočné lyžiny.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Pracovná šírka 1400,0 mm
Hmotnosť 155,0 kg
Rozsah výkonu traktora 20 - 45 Hp
Celková šírka 1500,0 mm
Celková výška 749,0 mm
Celková dĺžka 730,0 mm
3-bodové prepojenie Kat. 1 (ø 19,0-22,0 mm)
Vzdialenosť medzi 2 dolnými bodmi: 400,0 - 700,0 mm
Počet kladív 24
Maximálny priemer rezu 20,0 - 30,0 mm
Výška rezu 10,0 - 45,0 mm
Výška kapoty 358,0 mm
Dĺžka kapoty 665,0 mm
Vzdialenosť medzi upevnením vývodového hriadeľa a vozovkou 472,0 mm
Hrúbka hlavného krytu 3,0 mm
Hrúbka strany 4,0 mm
Prevodovka: Spôsob pohonu klinové remene V-Belts
Prevodovka: Prevodovka LOMBARDA INGRANAGGI Srl (3 ročná záruka) s voľnobežkou
Prenos: PTO 540 r /min
Prevodovka: Otáčanie prevodovky Pravá strana (na ľavej strane)
Prevodovka: RPM Otáčky rotora 3150,0 ot /min
Prevodovka: Olej v prevodovke Áno /SAE 120 - ISO 72925
Prevodovka: V-Belt počet 3
Prevodovka: V-Belt veľkosť XPA 1000Li
Rotor: Priemer 102,0 mm
Rotor: Elektronické vyvažovanie
Rotor: Hrúbka plechu 8,0 mm
Kladivá: hmotnosť 330,0 g
Kladivo: ø otvor 11,0 mm
Kladivo: Šírka základne 80,0 mm
Kladivo: horná šírka 14,0 mm
Kladivo: uhlopriečka 75,0 mm
Zadný valec: Priemer 102,0 mm
Zadný valec: Hrúbka plechu 6,0 mm
Zadný valec: Typ ložiska a veľkosť FL205
Piestový hriadeľ CE Kat. 4x800 mm + strižná skrutka
Veľkosť balenia 1500,0 * 800,0 * 800,0 mm